Preskočiť na obsah
Think Trade

Obchod

Think Trade s. r. o.

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Sídlo
Trenčín
Od roku
2012
IČO
46 697 641

Think Trade

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Orechovská 6/12, 911 05 Trenčín
Na trhu od
9. júna 2012
IČO
46 697 641
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Firma v číslach

14
rokov na trhu
2012
rok vzniku
12
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Think Trade

Spoločnosť Think Trade s. r. o. má sídlo na adrese Orechovská 6/12, 911 05 Trenčín. Zapísaná je od 9. júna 2012 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti tvorí 12 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
Think Trade s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
46 697 641
DIČ
2023539551
Dátum vzniku
9. júna 2012
Sídlo
Orechovská 6/12, 911 05 Trenčín
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 26442/R
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Think Trade zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 12 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

  • Kuriérske služby

  • Počítačové služby

Zobraziť všetkých 12 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Kuriérske služby
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vedenie účtovníctva
  • Reklamné a marketingové služby
  • Donášková služba
  • Administratívne služby
  • Čistiace a upratovacie služby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Think Trade s. r. o.?

Sídlo je na adrese Orechovská 6/12, 911 05 Trenčín.

Čím sa Think Trade s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t….

Aké je IČO – Think Trade s. r. o.?

IČO je 46 697 641, DIČ 2023539551.

Kedy vznikla Think Trade s. r. o.?

Vznik: 9. júna 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Orechovská 6/12 911 05 Trenčín

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Think Trade s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese think-trade.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.